Op dinsdag 11 februari organiseert Jeugd & School een gratis lezing over waarderende cultuur door prof. dr. Lou Van Beirendonck met aansluitend een verzorgde receptie met hapjes. De lezing vindt plaats in onze school.
Alle info, ook over inschrijven, kan je vinden via deze link.
Graag nodigen we u uit naar onze oud-leerlingenavond op vrijdag 7 februari 2025 om 19.30 uur voor wie afstudeerde in 2020, 2015, 2010, 2005, 2000, 1995, 1985, 1975 en 1965 aan het Sint-Hendrikscollege, het Vrij Handelsinstituut, het Zusters Maricoleninstituut, het SHZMI of Leiepoort campus Sint-Hendrik.
In Vlaanderen en Nederland is het Poëzieweek. Onze school heeft een groot hart voor poëzie. Een oud-leerling (°1992 te Deinze) schrijft en publiceert regelmatig gedichten onder een pseudoniem. We delen graag het gedicht 'Vader' van hem (gedicht nummer 10 op de shortlist), genomineerd voor de poëzieprijs 'Dichter op Hofwijck 2025' georganiseerd door het Huygens museum in Nederland. Meer info en hoe je kan stemmen is te vinden via deze link.
In de week van 20 tot en met 23 januari 2025 stond de werkwinkel ‘Kleurige klanken’ voor onze eerstejaars gepland. De leerlingen werden, onder de kundige leiding van Bart, meegenomen op een reis van verschillende ritmes en klanken die gespeeld werden op de djembé en doundoun, typische instrumenten van het West-Afrikaanse continent.
Pagina 1 van 8